2. liga - skupina východ 2008/2009

kolodatumdomácí hosté  
1. ne 14.9.2008  Přerov  Technika Brno  3:2pr.
2. st 17.9.2008  Technika Brno  Vsetín  4:2
3. ne 21.9.2008  Prostějov  Technika Brno  4:10
4. st 24.9.2008  Technika Brno  Břeclav  1:6
5. ne 28.9.2008  Orlová  Technika Brno  5:3
6. st 1.10.2008  Technika Brno  Šumperk  2:1
7. so 4.10.2008  Valašské Meziříčí  Technika Brno  4:2
8. st 8.10.2008  Technika Brno  Šternberk  9:4
9. ne 12.10.2008  Hodonín  Technika Brno  4:3
10. st 15.10.2008  Pelhřimov  Technika Brno  2:6
11. ne 19.10.2008  Technika Brno  Uničov  2:6
12. st 22.10.2008  Žďár. n. S.  Technika Brno  3:2
13. ne 26.10.2008  Technika Brno  Opava  8:4
14. út 28.10.2008  Nový Jičín  Technika Brno  4:0
15. ne 2.11.2008  Technika Brno  Velké Meziříčí  4:2
16. ne 9.11.2008  Technika Brno  Přerov  5:1
17. st 12.11.2008  Vsetín  Technika Brno  1:8
18. ne 16.11.2008  Technika Brno  Prostějov  5:4sn
19. st 19.11.2008  Břeclav  Technika Brno  1:5
20. ne 23.11.2008  Technika Brno  Orlová  0:8
21. st 26.11.2008  Šumperk  Technika Brno  2:1
22. ne 30.11.2008  Technika Brno  Valašské Meziříčí  6:3
23. st 3.12.2008  Šternberk  Technika Brno  1:2pr.
24. ne 7.12.2008  Technika Brno  Hodonín  4:3
25. st 10.12.2008  Technika Brno  Pelhřimov  5:4
26. ne 14.12.2008  Uničov  Technika Brno  4:5pr.
27. st 17.12.2008  Technika Brno  Žďár. n. S.  5:2
28. ne 21.12.2008  Opava  Technika Brno  4:3
29. ne 4.1.2009  Technika Brno  Nový Jičín  2:0
30. ne 11.1.2009  Velké Meziříčí  Technika Brno  4:0
31. st 14.1.2009  Technika Brno  Vsetín  1:6
32. so 17.1.2009  Nový Jičín  Technika Brno  5:6
33. st 21.1.2009  Technika Brno  Uničov  5:4
34. ne 25.1.2009  Hodonín  Technika Brno  7:1
35. st 28.1.2009  Technika Brno  Orlová  3:4
36. so 31.1.2009  Valašské Meziříčí  Technika Brno  7:5
37. st 4.2.2009  Technika Brno  Břeclav  4:2
38. ne 8.2.2009  Pelhřimov  Technika Brno  4:2
39. st 11.2.2009  Vsetín  Technika Brno  4:1
40. ne 15.2.2009  Technika Brno  Nový Jičín  4:2
41. st 18.2.2009  Uničov  Technika Brno  5:3
42. ne 22.2.2009  Technika Brno  Hodonín  1:5
43. st 25.2.2009  Orlová  Technika Brno  4:3pr.
44. ne 1.3.2009  Technika Brno  Valašské Meziříčí  2:6
45. st 4.3.2009  Břeclav  Technika Brno  4:6
46. ne 8.3.2009  Technika Brno  Pelhřimov  5:3
PK1 út 10.3.2009  Technika Brno  Šternberk  1:3
PK2 čt 12.3.2009  Šternberk  Technika Brno  1:2pr.
PK3 so 14.3.2009  Technika Brno  Šternberk  2:4
Tip: postele
 


Soupiska Zápasy Statistiky Tabulka Realizační tým Mládež

Copyright © 2012-2017 HC Technika Brno & eSports.cz, s.r.o.