Tabulka 2010/2011

Přehled výsledků základní části - klikněte zde

Sezóny: 06/0707/0808/0909/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/18
Skupina: západ - střed - východ

Celková tabulka - 2.liga východ 2010/11

Po najetí kurzorem na záhlaví se zobrazí název sloupce. Kliknutím se tabulka podle sloupce setřídí (sloupec tučným písmem).

PklubZVVpRPpPVB:IBBRB
Skupina A
1. Šumperk 38 29 4 0 0 5 191 : 104 95 +87
2. Orlová 38 26 0 0 0 12 158 : 108 78 +50
3. Havířov 38 22 4 0 2 10 170 : 111 76 +59
4. Hodonín 38 20 4 0 2 12 166 : 122 70 +44
5. Opava 38 19 3 0 2 14 136 : 117 65 +19
6. Přerov 38 18 2 0 6 12 159 : 116 64 +43
Skupina B
7. Valašské Meziříčí 38 15 7 0 2 14 149 : 149 61 0
8. Prostějov 38 18 1 0 3 16 129 : 109 59 +20
9. Nový Jičín 38 17 3 0 1 17 123 : 124 58 -1
10. Technika 38 11 2 0 8 17 110 : 127 45 -17
11. Břeclav 38 8 6 0 2 22 101 : 138 38 -37
12. Frýdek-Místek 38 8 3 0 5 22 119 : 194 35 -75
Skupina C
13. Vsetín 32 10 2 0 1 19 95 : 128 35 -33
14. Uherské Hradiště 32 7 0 0 7 18 86 : 156 28 -70
15. Uničov 32 6 1 0 1 24 101 : 190 21 -89

Započteny zápasy do: 20.2.2011 včetně.

Systém soutěže

I. část - skupina Západ a Střed: 36 utkání (každý s každým ve své skupině čtyřkolově).

I. část - skupina Východ: 28 utkání ve 30 kolech (každý s každým dvoukolově).

II. část - skupina Východ: ve skupině A (týmy ze 1.-6. místa) a ve skupině B (týmy z 7.-12. místa) 10 utkání, ve skupině C (týmy z 13.-15. místa) 4 utkání v 6 kolech; v každé ze skupin každý s každým dvoukolově v rámci své skupiny.

III. část - skupina Západ a Střed: týmy z 1.-8. místa hrají mezi sebou play-off.

III. část - skupina Východ: týmy z 1.-8. místa po II. části (tedy všechny ze skupiny A a první dva ze skupiny B) hrají mezi sebou play-off.

III. část - o udržení: týmy z 10. místa skupin Západ a Střed po I.části a tým z 15. místa skupiny Východ po II. části hrají s vítězem kvalifikace krajské soutěže o udržení.

Podrobnosti a rozpisy viz dokumenty na www.cslh.cz.

Pořadí při rovnosti bodů v průběhu soutěže se určuje podle vyššího brankového rozdílu a podle podle vyššího počtu vstřelených branek. Pro rozdělení týmů do další části soutěže jsou rozhodující vzájemné zápasy.

Tabulka domácích zápasů

PklubZVVpRPpPVB:IBBRB
1. Šumperk 19 17 2 0 0 0 103 : 44 55 +59
2. Orlová 19 17 0 0 0 2 94 : 43 51 +51
3. Hodonín 19 14 1 0 1 3 98 : 48 45 +50
4. Havířov 19 14 1 0 0 4 103 : 54 44 +49
5. Přerov 19 12 1 0 4 2 97 : 50 42 +47
6. Nový Jičín 19 12 2 0 0 5 72 : 56 40 +16
7. Prostějov 19 12 0 0 2 5 65 : 40 38 +25
8. Opava 19 11 2 0 1 5 76 : 52 38 +24
9. Valašské Meziříčí 19 9 5 0 1 4 88 : 65 38 +23
10. Technika 19 8 1 0 3 7 68 : 61 29 +7
11. Vsetín 16 9 0 0 1 6 57 : 48 28 +9
12. Břeclav 19 6 4 0 1 8 53 : 58 27 -5
13. Frýdek-Místek 19 5 2 0 2 10 65 : 87 21 -22
14. Uherské Hradiště 16 4 0 0 4 8 46 : 72 16 -26
15. Uničov 16 4 0 0 1 11 54 : 76 13 -22

Tabulka venkovních zápasů

PklubZVVpRPpPVB:IBBRB
1. Šumperk 19 12 2 0 0 5 88 : 60 40 +28
2. Havířov 19 8 3 0 2 6 67 : 57 32 +10
3. Orlová 19 9 0 0 0 10 64 : 65 27 -1
4. Opava 19 8 1 0 1 9 60 : 65 27 -5
5. Hodonín 19 6 3 0 1 9 68 : 74 25 -6
6. Valašské Meziříčí 19 6 2 0 1 10 61 : 84 23 -23
7. Přerov 19 6 1 0 2 10 62 : 66 22 -4
8. Prostějov 19 6 1 0 1 11 64 : 69 21 -5
9. Nový Jičín 19 5 1 0 1 12 51 : 68 18 -17
10. Technika 19 3 1 0 5 10 42 : 66 16 -24
11. Frýdek-Místek 19 3 1 0 3 12 54 : 107 14 -53
12. Uherské Hradiště 16 3 0 0 3 10 40 : 84 12 -44
13. Břeclav 19 2 2 0 1 14 48 : 80 11 -32
14. Uničov 16 2 1 0 0 13 47 : 114 8 -67
15. Vsetín 16 1 2 0 0 13 38 : 80 7 -42

Součet - domácí vs. hosté

 ZVVpRPpPVB:IBB+/-
Domácí týmy 276 154 21 0 21 80 1139 : 854 525 +285
Hostující týmy 276 80 21 0 21 154 854 : 1139 303 -285

Máte technické či obsahové připomínky k tabulce?
Napište nám na podporaesports.cz.

 

 

Partneři

Anketa

Kdo, podle vás, postoupí do WSM ligy?
 
 
83%
 
 
10%
 
 
7%
 
98 hlasů
 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. TEC Technika 4 16:13 8
2. JHR Jindř. Hradec 4 18:16 6
3. SOK Sokolov 4 12:17 4

Soupiska Zápasy Statistiky Tabulka Realizační tým Mládež

Copyright © 2012-2017 HC Technika Brno & eSports.cz, s.r.o.