Zápas pravdy - Technika zajíždí na půdu Sokolova
5.3.2017 | Patrik Lidmila, Kryštof Severa

Zápas pravdy - Technika zajíždí na půdu Sokolova


B R N O - Po nezdaru z prvního barážového utkání se Technika v sobotu představí v Sokolově. Toto utkání bude pro Techniku klíčové, jelikož může v tabulce dohnat právě Baník Sokolov a v následujících duelech si vybudovat potřebný náskok.

Zápas pravdy - I tak by se dalo charakterizovat utkání, na které v sobotu nastoupí brněnská Technika. Baník již má za sebou dva duely v baráži. Oba proti Vajgaru Jindřichův Hradec. Jeden se Sokolovu podařilo vyhrát, tudíž má v tabulce tři body, což zvýhodňuje jeho pozici v baráži, nutno říct, že Technika má zápas k dobru.

Představení soupeře - HC Baník Sokolov

Určitě by si Technika dokázala představit přívětivějšího soupeře než 355 kilometrů vzdálený Sokolov. Tento tým střelecký táhne dvojice Martin Trapl a Radim Řezníček, kteří shodně nastříleli devět branek. Prvně jmenovaný vede i kanadské bodování týmu, když ke svým trefám přidal ještě 8 asistencí a se 17 body je na prvním místě. Hned o bod za ním je Petr Kukla, ale ten na svých 16 (4+12) bodů potřeboval o 10 zápasů méně.

Sestavy týmů z jejich posledních utkání:

HC Technika Brno: Slavíček – Šimák, Švaňhal, Sedláček, Vlček, Odehnal, Látal – Benýšek, Biolek, Florek, Stehlík (C), Čtvrtníček, Bustin, Medek, Brzobohatý

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Pírs (28. Formánek) – Zderadička, T. Kohút (C), Růžek, Pípal (A), Bureš, Straka – Svatuška, Hrouda, Jaša, Nikodým, Hotař, Furch, Šalamoun, D. Kohút (A), Heldák, Jindra.

Baráž o 2. ligu
sobota
11.3.2017
17:30 hod.
Online přenos
HC Baník Sokolov HC Technika Brno Zimní stadion, Sokolov

 

Partneři

Anketa

Kdo, podle vás, postoupí do WSM ligy?
 
 
82%
 
 
10%
 
 
7%
 
96 hlasů
 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. TEC Technika 4 16:13 8
2. JHR Jindř. Hradec 4 18:16 6
3. SOK Sokolov 4 12:17 4

Soupiska Zápasy Statistiky Tabulka Realizační tým Mládež

Copyright © 2012-2017 HC Technika Brno & eSports.cz, s.r.o.