Skupina o udržení pokračuje! Sovy čeká druhý duel s Baníkem Sokolov
14.3.2017 | Jiří Komárek, foto: Tomáš Paulík

Skupina o udržení pokračuje! Sovy čeká druhý duel s Baníkem Sokolov


B R N O - Techniku čeká třetí zápas baráže o druhou ligu a druhý s týmem Baník Sokolov. Brno ztrácí na Baník dva body a tohle utkání bude pro umístění v tabulce klíčové. Pro Sokolov je tento duel také posledním v baráži a pokud Sovy vyhrají v základní hrací době, získají tři body a zajistí si nejhůře předposlední místo.

Minulý zápas Technika zvládla otočit

Vysokoškoláci již jedno utkání v baráži s tímto soupeřem odehráli. Na ledě Baníku prohrávali již 3:0, ale Sovy se vzchopily, nabraly druhý dech a díky brankám Stehlíka, Bustina a Augustina dokázaly vyrovnat. Techniku vyrovnání nakoplo, v prodloužení vytvářela dlouho tlak na svatyni domácích a nakonec z toho vytěžil Bustin svůj druhý gól v utkání a dva body pro svůj tým. Hráči Brna se tak přesvědčili o porazitelnosti tohoto soupeře a my můžeme jen doufat, že navážou na dobrou hru ze třetí třetiny posledního zápasu.

Sestavy týmů z jejich posledního utkání:

HC Technika Brno: Novák – Šidák, Šimák, Sedláček, Vlček, Odehnal (A), Štancl – Švaňhal, Biolek, Florek, Stehlík (C), Čtvrtníček, Bustin, Medek, Brzobohatý, Látal, Benýšek (A), Boček, Augustin.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kuchař – Gombár, Šik (C), Rulík, Říha, Michálek, Vodička, Beer – Trapl, Čejka, Račanský (A), Kašpar (A), Hendrych, Procházka, Řezníček, Jirušek, Hauzr, Davídek, Pfister.

Baráž o 2. ligu
středa
11.3.2017
18:00 hod.
Online přenos
HC Technika Brno HC Baník Sokolov Hokejové haly dětí a mládeže

 

Partneři

Anketa

Kdo, podle vás, postoupí do WSM ligy?
 
 
83%
 
 
10%
 
 
7%
 
98 hlasů
 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
1. TEC Technika 4 16:13 8
2. JHR Jindř. Hradec 4 18:16 6
3. SOK Sokolov 4 12:17 4

Soupiska Zápasy Statistiky Tabulka Realizační tým Mládež

Copyright © 2012-2017 HC Technika Brno & eSports.cz, s.r.o.