V posledním zápase základní části Technika přivítá Nový Jičín
21.2.2017 | Patrik Lidmila, foto: Tomáš Paulík

V posledním zápase základní části Technika přivítá Nový Jičín

B R N O - Techniku čeká ve středu poslední zápas sezóny, ve kterém na svém ledě vyzvou Nový Jičín. Zápas začíná od 18:00.

Technika v minulém zápase nestačila na Hodonín, kterému podlehla po velké bitvě 5:3. Už poslední šanci na bodový zisk v základní části bude mít proti Novému Jičínu, který je aktuálně na sedmém místě a pere se s Kopřivnicí o lepší postavení v Play Off.

Pro Nový Jičín důležitý zápas

Nový Jičín stále má o co hrát. V tabulce má stejně bodů jako osmá Kopřivnice a určitě ani jeden z týmů nechce v prvním kole narazit na suverénní Vsetín.

Tým z Nového Jičína nemá žádného vyloženého tahouna, na kterého by se spoléhal, ovšem bodově je na tom nejlépe Dominik Novotný. Ten do dneška zaznamenal 22 bodů (11+11). Hned za ním jsou Jiří Zdeněk (8+12) a Roman Gebauer (6+13). V brance se objeví některý z dvojice Jiří Slovák - David Iláš. Uvidíme komu dá trenér šanci, ale zatím to vypadá na prvně jmenovaného.

Technika hraje už jen o čest

Sovy mají naprosto odlišné starosti. Jsou na posledním místě bez možnosti zamíchat pořadím a navíc většinu sezóny hrají s velmi rozsáhlou marodkou, která se týká zejména obránců. Nicméně do tohoto zápasu půjdou s chutí po vítězství. "Budeme se chtít na tento zápas pořádně připravit. Samozřejmě chceme zvítězit a potěšit naše fanoušky," říká Karel Benýšek o nadcházejícím utkání.

Techniku táhne kapitán Ondřej Stehlík, který posbíral 33 bodů (20+13). Dalšími hráči za ním v tabulce bodování jsou Peter Bustin (11+14) a Jiří Čtvrtníček (11+9).

Poslední vzájemný zápas

(1:0, 2:1, 1:0))