V říjnu 2014 vyšly tyto články:

31.10.Porazí na druhý pokus Technika Nový Jičín?
29.10.Zápasy mládeže VSK Technika Brno
28.10.Duel s nováčkem z Karviné muselo rozhodnout prodloužení. Bod navíc trefil Benýšek
27.10.Chtěli jsme vyhrát a šli si pevně za tím, šťastně pronášel střelec vítězné branky Petr Štindl
27.10.Dokáže Technika znovu porazit nováčka ligy?
25.10.Technika dokonale otočila zápas se zubry a bere dva body za výhru v prodloužení
24.10.Znovu se vrátit na vítěznou vlnu. Podaří se to Technice v zápase s Přerovem?
22.10.Bleskové vyrovnání body nepřineslo, Technika odjíždí ze Vsetína s prohrou 2:3
21.10.Do Vsetína. Napraví Brňané zaváhání z předchozího duelu?
20.10.Víkendové zápasy mládeže VSK Technika Brno
19.10.Začátek soutěže máme dobrý, ale musíme potvrzovat cenné výhry, nabádá Ondřej Látal
18.10.Technice přerušili vítěznou sérii Bobři z Valašského Meziříčí
17.10.Bude Technika pokračovat ve spanilé jízdě i v zápase s Valašským Meziříčím?
16.10.Začali jsme dělat to, co po nás trenéři chtějí, vysvětluje Petr Jurča šňůru vítězných zápasů
15.10.Technika pokračuje ve vítězném tažení! Opavu přejela 6:1 a prodloužila vítěznou sérii
14.10.Druhou Břeclav vynulovali, připíší si brněnští hokejisté skalp i prvního celku?